fbpx

Budúcnosť

Investičné produkty sa prispôsobujú potrebám bežných ľudí a stávajú sa tak dostupnejšími.

15+

Jedná sa o akciové fondy zamerané na dlhodobý 15-ročný a dlhší investičný horizont.

Ilustračný obrázok - počítač

5+

Investovanie do podielových fondov nevyžaduje veľké množstvo peňazí a investovať môžete už od 20 eur mesačne.

Investovanie

10+

Portfólio je vhodná dlhodobá akciová investícia pre klientov zameraných na energie.

Ilustračný obrázok - starší muž

Dôchodok

Pokiaľ sa nechcete spoliehať na príjem v starobe len zo Sociálnej poisťovne, je vhodné zamerať sa na viaceré zdroje budúceho dôchodku.

Recenzie od našich klientov

"S pánom Kajanovičom som nadmieru spokojný. Profesionálne jednanie a odhodlanie, pomôcť riešiť môj finančný status. Vybavil investičné sporenie šité na mieru, vďaka ktorému splatím svoju hypotéku rýchlejšie. Navrhol komplexnú životnú poistku pre celú rodinu za bezkonkurenčnú cenu a hlavne účelovú. Som odhodlaný pokračovať v spolupráci."
Róbert Járek
"So spoločnosťou Swiss life select sme boli veľmi spokojní. Pán Paulovič bol veľmi ústretový a mal skvelý prístup, všetko nám podrobne vysvetlil a vybavil za nás všetky potrebné papiere. Určite odporúčame všetkým ktorí nemajú čas a potrebujú pomoc pri vybavovaní hypotéky."
Katka Blahovská
S pánom Kajanovičom som veľmi spokojná a nielen ja, ale aj celá moja rodina. Nastavil nám investície, taktiež každý rok kontroluje výhodnosť našich PZP a zdravotných poistení. Momentálne sme riešili cestovné poistenie na dovolenku a som takisto nadmieru spokojná. Všetko potrebné vybavil za nás, čo veľmi oceňujem, keďže nám ušetril veľa času. Všetkým odporúčam využiť poradenstvo a služby od pána Kajanoviča.
Patrícia

Ľudský pohľad na financie

Každý klient je pre nás špecifický, preto si dávame záležať na kvalite. Bezplatná finančná analýza a auditácia zmlúv. 

Zavolaj teraz