fbpx

Cestovné poistenie


Cestovné poistenie vás ochráni na cestách i počas aktívneho oddychu na tak dlho, ako budete potrebovať. Krátkodobé cestovné poistenie by sa malo stať bežnou súčasťou každej turistickej aj pracovnej cesty, aby sa váš pobyt v zahraničí pri náhlom ochorení alebo úraze nezmenil na nepríjemnosť vo výške stoviek či tisícok eur. Dojednať si pritom môžete poistenie liečebných nákladov, úrazové poistenie, poistenie batožiny a poistenie zodpovednosti za škody spôsobené tretej osobe. Nezabudnite ani na pripoistenie do hôr pre prípad zásahu horskej záchrannej služby.

Recenzie od našich klientov

"S pánom Kajanovičom som nadmieru spokojný. Profesionálne jednanie a odhodlanie, pomôcť riešiť môj finančný status. Vybavil investičné sporenie šité na mieru, vďaka ktorému splatím svoju hypotéku rýchlejšie. Navrhol komplexnú životnú poistku pre celú rodinu za bezkonkurenčnú cenu a hlavne účelovú. Som odhodlaný pokračovať v spolupráci."
Róbert Járek
"So spoločnosťou Swiss life select sme boli veľmi spokojní. Pán Paulovič bol veľmi ústretový a mal skvelý prístup, všetko nám podrobne vysvetlil a vybavil za nás všetky potrebné papiere. Určite odporúčame všetkým ktorí nemajú čas a potrebujú pomoc pri vybavovaní hypotéky."
Katka Blahovská
S pánom Kajanovičom som veľmi spokojná a nielen ja, ale aj celá moja rodina. Nastavil nám investície, taktiež každý rok kontroluje výhodnosť našich PZP a zdravotných poistení. Momentálne sme riešili cestovné poistenie na dovolenku a som takisto nadmieru spokojná. Všetko potrebné vybavil za nás, čo veľmi oceňujem, keďže nám ušetril veľa času. Všetkým odporúčam využiť poradenstvo a služby od pána Kajanoviča.
Patrícia

Ľudský pohľad na financie

Každý klient je pre nás špecifický, preto si dávame záležať na kvalite. Bezplatná finančná analýza a auditácia zmlúv. 

Zavolaj teraz