Centrála: Mostná 56, Nitra 94901
+421 911 224 140

Finančný Poradca – Bratislava

Bratislava

Hoci je Bratislava domovom už viac než 600 tisíc obyvateľov, záujem o bývanie v nej aj naďalej narastá. Ak aj vás láka život v tomto meste, no v súvislosti s financovaním bývania vás desí rýchlo sa meniaci svet úverov a poistiek, finančný sprostredkovateľ (často nesprávne označovaný ako poradca) vás odbremení od náročného hypotekárneho prieskumu. Nestrácajte čas s porovnávaním množstva úverových či poistných produktov a poraďte sa s odborníkom. Náš pracovník vám predstaví na mieru šité riešenie, ktoré zohľadní vaše potreby a možnosti života v Bratislave.

Finančný poradca (sprostredkovateľ) si posvieti na vaše zmluvy

Zmena starých či nevýhodných zmlúv je rýchla a klientovi prináša často nemalú úsporu. O všetko sa pritom postará seriózny finančný expert, ktorý vás odbremení od prieskumu trhu aj od administratívnej záťaže. Ak je vaším bydliskom Bratislava, dokáže sa s vami stretnúť vo veľmi krátkom čase bez toho, aby ste za ním museli chodiť. Po zhodnotení vašich príjmov a výdavkov zostaví efektívny finančný plán, ktorý bude brať ohľad aj na vaše dlhodobé ciele.

Hodnota nehnuteľnosti je najvyššia v Bratislave

Staršia poistná zmluva k vašej nehnuteľnosti a vybaveniu domácnosti nemusí vzhľadom na rastúce ceny reflektovať ich aktuálnu hodnotu. To môže byť problémom pri vzniku poistnej udalosti, kedy poistné plnenie nebude postačovať na pokrytie skutočných škôd. Finančný expert, pravidelne sledujúci vývoj na poistnom trhu a trhu nehnuteľností, vyhodnotí parametre vašej poistnej zmluvy a navrhne jej adekvátnu úpravu či zmenu poisťovne. Jeho služby pritom nič nestoja a vy sa vyhnete nemilému prekvapenia v nečakanej životnej situácii.

Spojte sa s finančným agentom v Bratislave

Naša spoločnosť spolupracuje s overenými finančnými sprostredkovateľmi (nazývanými aj poradcami). Tí majú okrem dostatku skúseností aj dobré referencie a budú sa zaujímať i o vašu finančnú gramotnosť. Či už pôjde o vaše bývanie v Bratislave a okolí, lepší dôchodok alebo vyriešenie finančných problémov, finančný agent vám poradí s výberom toho najvhodnejšieho riešenia.

Kontakt

Vyplňte formulár a my sa vám čo najskôr ozveme. Štandardne kontaktujeme nových klientov do dvoch pracovných dní. Preto vás prosíme, aby ste boli trpezlivý.