Centrála: Mostná 56, Nitra 94901
+421 911 224 140

Finančný Poradca – Nitra

Nitra

Nitra je jedným z tých slovenských miest, v ktorom pribúda najviac novostavieb. S bývaním v meste Nitra vám ochotne pomôže náš finančný sprostredkovateľ (ľudovo nazývaný aj finančný poradca). Nitra sa teší popularite nielen pre dostupnosť služieb a sociálne zázemie, ale aj pre svoju blízkosť k hlavnému mestu. Ak aj vás láka život v Nitre a vo vyhliadnutom príbytku by ste chceli bývať v čo najkratšom čase, dohodnite si stretnutie s naším pracovníkom. Finančný sprostredkovateľ vám pomôže nielen s výberom vhodného úveru na bývanie, ale zariadi tiež úver na bývanie pre mladých. Ako doplnok k starostlivosti vám navrhne vhodné životné poistenie so sporením a tiež primerané šetrenie na dôchodok či nečakané životné situácie.
Za zmienku stojí aj fakt, že vďaka tomu, že v Nitre sídli naša centrála, majú naši pracovníci veľmi dobrý prehľad o nových projektoch na bývanie. Je to aj vďaka úzkej spolupráci s realitnými kanceláriami.

Finančný expert prehodnotí aj existujúce zmluvy

Seriózny a skúsený finančný expert vás odbremení od náročného prieskumu poistného a finančného trhu. Ním navrhnutá zmena starých a nevýhodných zmlúv je rýchla a prináša často nemalú úsporu. Ak je vaším súčasným či budúcim bydliskom Nitra, dohodnite si stretnutie s ním v krátkom čase. Po zhodnotení vašich príjmov a výdavkov vám náš pracovník navrhne taký finančný plán, ktorý bude brať ohľad na vaše možnosti i dlhodobé ciele.

Overenie výhodnosti finančných produktov vás nič nestojí

Ak patríte k tým klientom, ktorí po obdržaní ceny povinného zmluvného poistenia na ďalšie poistné obdobie neporovnávajú alternatívy a stanovenú poistnú sumu jednoducho zaplatia, zbystrite pozornosť. Možno ani netušíte, že platíte zbytočne drahé poistenie, pričom sa poistné krytie ničím nelíši od lacnejšej alternatívy. Finančný expert vám na základe parametrov motorového vozidla bezplatne vypracuje prehľad viacerých poisťovní a v prípade záujmu o zmenu zariadi aj zrušenie pôvodnej zmluvy, alebo zariadi výpoveď pzp z dôvodu predaja vozidla.

Stretnite sa  finančným sprostredkovateľom (poradcom) v Nitre

Naši overení finanční poradcovia disponujú pozitívnymi referenciami a dlhoročnými skúsenosťami. Komunikácia s klientom je pre nich prvoradá, preto sa budú zaujímať aj o vašu finančnú gramotnosť. Finančný poradca vám pomôže zorientovať sa v oblasti poistenia a financovania vášho bývania a okrem preverenia výhodnosti existujúcich zmlúv vám poradí s výberom pre vás najvhodnejšieho riešenia.

Kontakt

Vyplňte formulár a my sa vám čo najskôr ozveme. Štandardne kontaktujeme nových klientov do dvoch pracovných dní. Preto vás prosíme, aby ste boli trpezlivý.