Centrála: Mostná 56, Nitra 94901
+421 911 224 140

Finančný Poradca – Trnava

Trnava

Trnava je jedným z najatraktívnejších miest na Slovensku a záujem o bývanie v nej má narastajúci trend. Aj v tomto meste vám vie pomôcť skúsený finančný sprostredkovateľ (ľudovo nazývaný finančný poradca).
Výhodou mesta Trnava je, že umožňuje pracovať hoci aj v hlavnom meste a súčasne si vychutnať pokojnú atmosféru bývania v meste s bohatou históriou a možnosťami. Ak riešite bývanie v Trnave, náš pracovník vás ochotne prevedie svetom hypoték a poistenia. Po zhodnotení vašej finančnej situácie vám navrhne riešenie s ohľadom na vaše možnosti a dlhodobé ciele.

Finančný expert vo vašom meste

Seriózny a skúsený finančný sprostredkovateľ, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť, je na nezaplatenie. Odbremení vás od porovnávania množstva produktov poistného a finančného trhu a na základe prehľadu viacerých spoločností navrhne i zmenu starých, často nevýhodných zmlúv. Zároveň vám poradí, kam investovať takto ušetrené prostriedky, ktoré sa neraz hýbu v zaujímavých číslach. Dohodnite si stretnutie s odborníkom na financie priamo v Trnave.

Bezplatné poradenstvo a osobný kontakt

Ak ste si vedomí neaktuálnosti poistnej zmluvy k vašej nehnuteľnosti či autu, no neviete, ako sa dopracovať k zmene, finančný sprostredkovateľ vám bezplatne vypracuje prehľad viacerých produktov zohľadňujúcich aktuálnu situáciu na trhu. Navyše sa postará aj o zrušenie starej zmluvy a uzavretie novej. Pomôže vám vybaviť aj znalecký posudok na dom alebo byt. Rovnako vám poradí aj v prípade životnej poistky, či nevýhodných úverových zmlúv. Vašou jedinou starosťou je nájsť si čas na stretnutie a prejsť si s finančným expertom vaše možnosti a očakávania.

Serióznosť na prvom mieste

Každý finančný sprostredkovateľ, ktorý s našou spoločnosťou spolupracuje, je kvalifikovaným odborníkom s rokmi skúseností. Dôkazom je množstvo pozitívnych referencií, ktorými sa naši experti môžu pochváliť. Osobný prístup a dôležitosť komunikácie s klientom je pre našich pracovníkov prvoradá. Radi vás o tom presvedčia a pomôžu zorientovať sa v produktoch poistného a finančného trhu.

Kontakt

Vyplňte formulár a my sa vám čo najskôr ozveme. Štandardne kontaktujeme nových klientov do dvoch pracovných dní. Preto vás prosíme, aby ste boli trpezlivý.