fbpx

Kúpa nehnuteľnosti

Kúpa nehnuteľnosti, či už bytu, pozemku alebo rodinného domu sa v mnohých prípadoch nezaobíde bez hypotéky. Jej výšku stanovujú banky na základe hodnotenia bonity žiadateľa a hodnoty nehnuteľnosti, ktorá má slúžiť na zabezpečenie hypotéky. Tú vám finančné inštitúcie štandardne poskytnú do výšky 70 % z hodnoty nehnuteľnosti, vo výnimočných prípadoch až do 90 % z tejto hodnoty. Hoci hodnotu nehnuteľnosti stanovujú znalci, banka ju môže upraviť.

Spolupracujeme s tými, ktorých poznáte

Výška:
Na ako dlho:
Show more results

Recenzie od naších klientov

"S pánom Kajanovičom som nadmieru spokojný. Profesionálne jednanie a odhodlanie, pomôcť riešiť môj finančný status. Vybavil investičné sporenie šité na mieru, vďaka ktorému splatím svoju hypotéku rýchlejšie. Navrhol komplexnú životnú poistku pre celú rodinu za bezkonkurenčnú cenu a hlavne účelovú. Som odhodlaný pokračovať v spolupráci."
Róbert Járek
"So spoločnosťou Swiss life select sme boli veľmi spokojní. Pán Paulovič bol veľmi ústretový a mal skvelý prístup, všetko nám podrobne vysvetlil a vybavil za nás všetky potrebné papiere. Určite odporúčame všetkým ktorí nemajú čas a potrebujú pomoc pri vybavovaní hypotéky."
Katka Blahovská
S pánom Kajanovičom som veľmi spokojná a nielen ja, ale aj celá moja rodina. Nastavil nám investície, taktiež každý rok kontroluje výhodnosť našich PZP a zdravotných poistení. Momentálne sme riešili cestovné poistenie na dovolenku a som takisto nadmieru spokojná. Všetko potrebné vybavil za nás, čo veľmi oceňujem, keďže nám ušetril veľa času. Všetkým odporúčam využiť poradenstvo a služby od pána Kajanoviča.
Patrícia

Ľudský pohľad na financie

Každý klient je pre nás špecifický, preto si dávame záležať na kvalite. Bezplatná finančná analýza a auditácia zmlúv. 

Zavolaj teraz