fbpx

Majetok

Poistenie majetku komplexne pokrýva riziká, ktorými môže byť Váš hnuteľný či nehnuteľný majetok ohrozený.

Havarijné poistenie

Havarijné poistenie, známe aj ako kasko, slúži na úhradu škody na Vašom vozidle nezávisle od toho, kto dopravnú nehodu zavinil.

Ilustračné foto domu

Nehnuteľnosť

Hodnota domova je nevyčísliteľná. Preto by mala byť ochrana Vášho nehnuteľného majetku pred náhodnými udalosťami samozrejmosťou.

Ilustračný obrázok - žena sediaca na streche auta

Povinné zmluvné poistenie

Povinné zmluvné poistenie za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla musíte mať uzavreté už pri jeho prihlasovaní.

Recenzie od našich klientov

"S pánom Kajanovičom som nadmieru spokojný. Profesionálne jednanie a odhodlanie, pomôcť riešiť môj finančný status. Vybavil investičné sporenie šité na mieru, vďaka ktorému splatím svoju hypotéku rýchlejšie. Navrhol komplexnú životnú poistku pre celú rodinu za bezkonkurenčnú cenu a hlavne účelovú. Som odhodlaný pokračovať v spolupráci."
Róbert Járek
"So spoločnosťou Swiss life select sme boli veľmi spokojní. Pán Paulovič bol veľmi ústretový a mal skvelý prístup, všetko nám podrobne vysvetlil a vybavil za nás všetky potrebné papiere. Určite odporúčame všetkým ktorí nemajú čas a potrebujú pomoc pri vybavovaní hypotéky."
Katka Blahovská
S pánom Kajanovičom som veľmi spokojná a nielen ja, ale aj celá moja rodina. Nastavil nám investície, taktiež každý rok kontroluje výhodnosť našich PZP a zdravotných poistení. Momentálne sme riešili cestovné poistenie na dovolenku a som takisto nadmieru spokojná. Všetko potrebné vybavil za nás, čo veľmi oceňujem, keďže nám ušetril veľa času. Všetkým odporúčam využiť poradenstvo a služby od pána Kajanoviča.
Patrícia

Ľudský pohľad na financie

Každý klient je pre nás špecifický, preto si dávame záležať na kvalite. Bezplatná finančná analýza a auditácia zmlúv. 

Zavolaj teraz