Centrála: Mostná 56, Nitra 94901
+421 911 224 140

Náš Tím

Roman Szöllöši - Regionálny riaditeľ v spoločnosti Fincentrum a. s.

Ing. Roman Szöllöši

Regionálny riaditeľ

Motto: „Prístup je malá vec, ktorá robí veľké rozdiely.“

Viac...

Financie sú mojou vášňou už od roku 2010. Popri štúdiu na vysokej škole ekonomického zamerania som takmer dennodenne spájal teóriu s praxou. Je to skvelý pocit, keď pomocou odborných rád mením zákazníkom ich sny na realitu – napríklad realizácia ich snov o vlastnom bývaní alebo nárast hodnoty ich majetku, prostredníctvom aktívnej správy investícií.

Dnes už ako regionálny riaditeľ dbám o to, aby som okolo seba združoval čo najviac odborníkov v oblastiach poistenia, úverov a investícií a pokryl tak neustále zvyšujúci sa dopyt po našich službách zo strany existujúcich, ako aj nových zákazníkov.

Práve vďaka profesionálnemu tímu odborníkov sa na nás vo veľkej miere obracajú dokonca aj samotné realitné kancelárie, stavebné spoločnosti a veľkí developeri, ktorí chcú vplyvom rôznych zmien na finančnom trhu zabezpečiť profesionálnu službu pre ich zákazníkov.

František Valent - Oblastný riaditeľ v spoločnosti Fincentrum a. s.

František Valent

Oblastný riaditeľ

Motto: „Informácie škodia iba tomu, kto ich nemá.“

Viac...

Vo svete financií sa pohybujem od roku 2005. Prešiel som si od začiatku kariéry všetkými pozíciami od sprostredkovateľských až po manažérske. Tento trh sa neustále mení a vyvíja, o čom svedčí aj stále pribúdajúca náročnejšia klientela.

Dnes už pre nás nie je dôležitý iba komplexný návrh riešenia prostredníctvom najvhodnejších produktov, ale hlavne sledovanie nárastu hodnoty majetku našich klientov na medziročnej báze. Vytváraním špecifických programov ako je napr. MEDICAL, ktorý je špeciálne šitý pre lekárov, vieme reagovať aj na tie najnáročnejšie požiadavky.

Aktuálne pôsobím na pozícii oblastný riaditeľ a snažím sa svoje skúsenosti posúvať svojim spolupracovníkom a zároveň aktívne rozširovať náš tím o ďalších špecialistov.

Jakub Rajčan -exkluzívny finančný sprostredkovateľ

Jakub Rajčan

Exkluzívny sprostredkovateľ

Moje meno je Jakub Rajčan a pracujem ako nezávislý odborník v oblasti financií. 

Viac...

Mojím cieľom je pomáhať bežným ľudom v otázkach produktov, ako sú úvery, poistenie, sporenie, investície a dôchodkové zabezpečenie.

Za svoju úlohu považujem to, aby ľudia rozumeli zmluvám, za ktoré platia a aby platili minimum na splátkach a úrokoch bankám, alebo lízingovým spoločnostiam. Tiež chcem, aby mali ľudia o týchto produktoch väčší prehľad.

Som presvedčený, že vám môžem pomôcť s naplánovaním racionálneho rozpočtu v prípade straty príjmu, ako aj so zabezpečením budúcnosti pre vaše deti a v neposlednom rade so zabezpečením vášho dôchodku.

Snažím sa pracovať tak, aby ste ochotu a podporu sprostredkovateľa cítili nielen pri uzatváraní umlúv, ale aj pri správe zmlúv existujúcich a to najmä v momentoch, keď dôjde na lámanie chleba (havária na ceste, problém so splácaním a pod.).

Zuzana Kalužáková - exkluzívny finančný sprostredkovateľ

Ing. Zuzana Kalužáková

Exkluzívny sprostredkovateľ

Financie sú dôležitou súčasťou života každého z nás.

Viac...

Financie sú mojim zameraním od čias štúdia na vysokej škole a tento smer bol pre mňa kľúčový aj vo fáze výberu životného povolania.  Päť rokov som pôsobila v bankovom sektore na pozícii hypotekárnej špecialistky, kde som nadobudla obrovské skúsenosti práve v oblasti úverov a získala vynikajúcu štartovaciu pozíciu pre následnú prácu nezávislej poradkyne.

Prechodom do spoločnosti Fincentrum sa moje zameranie rozšírilo o sektor investícii a poistenia, čo mi dáva oveľa väčšie možnosti pomôcť širokej skupine ľudí. Spolu s tímom odborníkov a kolegov dennodenne riešime rutinné i komplikované prípady.

Záleží mi na dlhodobých vzťahoch a spokojnosti každého klienta. Práve vďaka doterajším skúsenostiam, tímu odborníkov, pestrej palete inštitúcií a online systémom viem vyhovieť a splniť očakávania každého a to bez rozdielu.

Zsolt Czuczor - Exkluzívny sprostredkovateľ v spoločnosti Fincentrum a. s.

Zsolt Czuczor

Exkluzívny sprostredkovateľ

V oblasti nezávislého finančného sprostredkovania sa pohybujem od roku 2000.

Viac...

Bol som svedkom toho, ako sa menilo finančníctvo, sprostredkovanie a vnímanie ľudí za uplynulých 20 rokov v existencii Slovenskej republiky. Dokážem sa vžiť do situácie širokého spektra klientov, vďaka dlhodobej a úzkej spolupráci so stovkami klientov na ich aktívnej správe majetku pod heslom “s Vami pre Vás.“

Ako každý aj ja vnímam, že existuje niekoľko oblastí života, ktoré každého človeka stretne a neminie, a dotkne sa výrazne jeho finančného majetku. Riešenie bývania, zaistenie príjmu, štúdium detí, alebo zachovanie životnej úrovne v neaktívnom veku sú rovnako dôležité, ako správna životospráva, oddych, či vytvorenie spoločenskej pohody.

Som pripravený pomôcť vám svojimi skúsenosťami, zobrať riadenie svôjho života do vlastných rúk.

Juraj Halás - Exkluzívny sprostredkovateľ v spoločnosti Fincentrum a. s.

Juraj Halás

Senior sprostredkovateľ

Čo vás napadne ako prvé, keď počujete slovo financie?

Viac...

Peniaze sú súčasťou nášho každodenného života a keď som sa chcel o nich dozvedieť viac, začal som sa v roku 2010 vzdelávať v tejto oblasti. Najskôr to bolo preto, aby som vedel pomôcť sám sebe a neskôr aj ostatným ľuďom, nielen z môjho okolia.

Keďže každý klient je pre mňa výnimočný, vždy si kladiem otázku: “Poradil by som takéto riešenie sam sebe?” Až keď som s odpoveďou spokojný, tak ju prezentujem ďalej.

Spoločnosť Fincentrum som si vybral na základe dôkladnej analýzy, kam sa chcem ďalej pohnúť a aké možnosti chcem priniesť svojim klientom. Nech už sa jedná o oblasť poskytovania úverov, poistenia alebo investovania.

Pôsobím hlavne v okrese Topoľčany a moji klienti žijú v rámci celého západného Slovenska. V mojom okolí ma ľudia poznajú ako aktívneho športovca, či už z futbalových zápasov alebo súťaží dobrovoľných hasičov.

Vždy vykonávam prácu tak, aby som si zachoval svoju tvár, pretože tú máme iba jednu.

Adam Matejovič - finančný sprostredkovateľ

Adam Matejovič

Finančný sprostredkovateľ

Motto: „Keď dáte ľuďom dosť dobré prečo, vždy prídu na to ako.“

Viac...

Ako odborník v oblasti financií, s úspešne absolvovanými skúškami vo všetkých sektoroch Národnej banky Slovenska, plním ľuďom sny o lepšom živote. Zvyšujem životný štandard, hodnotu majetku klienta, šetrím ľuďom čas a peniaze.

Za svoju pridanú hodnotu považujem následný servis, ktorý je veľmi dôležitý zo strany klienta. Keďže žijeme v 21. storočí a podmienky vo svete financií sa neustále menia, treba dbať na zodpovedné vyhodnocovanie produktov a zmlúv, ktoré klient využíva.

Pri poskytovaní služby sprostredkovania, sprevádzam klienta počas celého procesu. Od zberu potrebných dát, spracovania, porovnávania benefitov a servisu. Spolupracujem so všetkými bankami a pri ich výbere zohľadňujem preferencie klienta ako aj aktuálne ponuky bankových inštitúcií.

Ing. Peter Špaček - exkluzívny finančný sprostredkovateľ

Ing. Peter Špaček

Exkluzívny sprostredkovateľ

Motto: „Si tým, kým chceš byť.“

Viac...

Mojím cieľom je pomáhať klientovi smerovať financie správnym smerom a nájsť vhodné riešenia jeho potrieb. Pri svojej práci využívam celý finančný trh a exkluzívne informácie na to, aby mal klient tie najlepšie možné služby.

Som komplexný poradca a preto v mojom portfóliu nájdete všetko to, čo bežní klienti riešia. Teda sprostredkovanie hypotekárnych úverov, správne nastavenie poistných zmlúv, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, atď. Musím však dodať, že z financií ma najviac baví investičné poradenstvo.

Som súčasťou firmy, ktorá prísne dbá na to, aby finančné poradenstvo bolo naozaj nezávislé.

Som ženatý a mám dve deti.