fbpx

Výstavba nehnuteľnosti

Výstavba nehnuteľnosti je výzvou rovnako ako aj financovanie výstavby. Ak ste sa, ale definitívne rozhodli pre komfort bývania v rodinnom dome, hypotekárny úver Vám poskytne väčšina bánk. Ich ponuky sa však odlišujú v nastavených podmienkach. Mal by Vás preto zaujímať časový horizont uvoľnenia peňazí, aby ste mohli začať stavať čo najskôr, ale aj výška súm v jednotlivých čerpaniach. Overte si aj viazanosť uvedených transakcií na odovzdanie potrebných podkladov.

Spolupracujeme s tými, ktorých poznáte

Výška:
Na ako dlho:
Show more results

Recenzie od našich klientov

"S pánom Kajanovičom som nadmieru spokojný. Profesionálne jednanie a odhodlanie, pomôcť riešiť môj finančný status. Vybavil investičné sporenie šité na mieru, vďaka ktorému splatím svoju hypotéku rýchlejšie. Navrhol komplexnú životnú poistku pre celú rodinu za bezkonkurenčnú cenu a hlavne účelovú. Som odhodlaný pokračovať v spolupráci."
Róbert Járek
"So spoločnosťou Swiss life select sme boli veľmi spokojní. Pán Paulovič bol veľmi ústretový a mal skvelý prístup, všetko nám podrobne vysvetlil a vybavil za nás všetky potrebné papiere. Určite odporúčame všetkým ktorí nemajú čas a potrebujú pomoc pri vybavovaní hypotéky."
Katka Blahovská
S pánom Kajanovičom som veľmi spokojná a nielen ja, ale aj celá moja rodina. Nastavil nám investície, taktiež každý rok kontroluje výhodnosť našich PZP a zdravotných poistení. Momentálne sme riešili cestovné poistenie na dovolenku a som takisto nadmieru spokojná. Všetko potrebné vybavil za nás, čo veľmi oceňujem, keďže nám ušetril veľa času. Všetkým odporúčam využiť poradenstvo a služby od pána Kajanoviča.
Patrícia

Ľudský pohľad na financie

Každý klient je pre nás špecifický, preto si dávame záležať na kvalite. Bezplatná finančná analýza a auditácia zmlúv. 

Zavolaj teraz