fbpx

Životné poistenie

Zdravie je najväčším bohatstvom človeka. Kým sme zdraví, nič nám nechýba. Aby sme si zachovali životný štandard a dokázali si dôstojne plniť svoje záväzky aj v prípade choroby či úrazu, mali by sme venovať pozornosť poisteniu zdravia i života.

Životné poistenie rieši náročné, často nepredvídateľné životné situácie. Existuje viacero typov životného poistenia. Rizikové životné poistenie kryje riziko úmrtia, úrazu či choroby. Investičné poistenie naproti tomu spája životnú poistku so sporením, pričom poistné poisťovňa investuje do cenných papierov. Výnosy sa vyplácajú pri dožití sa určitého veku.

Recenzie od našich klientov

"S pánom Kajanovičom som nadmieru spokojný. Profesionálne jednanie a odhodlanie, pomôcť riešiť môj finančný status. Vybavil investičné sporenie šité na mieru, vďaka ktorému splatím svoju hypotéku rýchlejšie. Navrhol komplexnú životnú poistku pre celú rodinu za bezkonkurenčnú cenu a hlavne účelovú. Som odhodlaný pokračovať v spolupráci."
Róbert Járek
"So spoločnosťou Swiss life select sme boli veľmi spokojní. Pán Paulovič bol veľmi ústretový a mal skvelý prístup, všetko nám podrobne vysvetlil a vybavil za nás všetky potrebné papiere. Určite odporúčame všetkým ktorí nemajú čas a potrebujú pomoc pri vybavovaní hypotéky."
Katka Blahovská
S pánom Kajanovičom som veľmi spokojná a nielen ja, ale aj celá moja rodina. Nastavil nám investície, taktiež každý rok kontroluje výhodnosť našich PZP a zdravotných poistení. Momentálne sme riešili cestovné poistenie na dovolenku a som takisto nadmieru spokojná. Všetko potrebné vybavil za nás, čo veľmi oceňujem, keďže nám ušetril veľa času. Všetkým odporúčam využiť poradenstvo a služby od pána Kajanoviča.
Patrícia

Ľudský pohľad na financie

Každý klient je pre nás špecifický, preto si dávame záležať na kvalite. Bezplatná finančná analýza a auditácia zmlúv. 

Zavolaj a poraď sa s nami